Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Coby Huls
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
Team Name
2TG
MERIDIAN
Meridian
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
L
F 10-3 2:48
B. Johnson
Alma
NSAA Class D District 3
Round 3
150
02/09
L
F 2-0 1:41
J. Reed
Stanton
NSAA Class D District 3
Round 2
150
02/02
L
F 11-2 5:32
J. Hatfield
Dorchester
CRC Invite 2024
Round 6
150
02/01
L
F 2-0 0:44
G. Reimers
Palmer
CRC Invite 2024
Round 5
150
02/01
L
F 2-2 1:03
D. Prochaska
East Butler
CRC Invite 2024
Round 4
150
02/01
W
F 4-2 1:25
D. Pleskac
Shelby-Rising City
CRC Invite 2024
Round 3
150
02/01
L
DEC 5-1
C. Payne
Centennial
CRC Invite 2024
Round 2
150
01/27
L
F 2-0 0:51
N. Monahan
Louisville
Freeman Invite
Round 6
157
01/27
L
F 2-0 0:57
T. Hancock
Freeman
Freeman Invite
Round 5
157
01/27
L
F 12-2 2:53
A. Hegemann
Howells-Dodge
Freeman Invite
Round 4(a)
157
01/26
L
F 2-0 0:47
D. Kremer
EMF
Freeman Invite
Round 3
157
01/26
W
F 12-2 2:46
B. McKee
Lincoln Christian
Freeman Invite
Round 1
157
01/23
L
MD 14-3
Z. Piroutek
Republic County HS
Superior Invite 2024
Round 4 (10 & 16)
157
01/22
W
F 4-2 SV
K. Bonar
Thayer Central
Superior Invite 2024
Round 3 (10 & 16)
157
01/22
L
F 8-2 5:19
C. Songster
Centennial
Superior Invite 2024
Round 2 (10 & 16)
157
01/22
W
MD 15-2
G. Johnson
Wilcox-Hildreth
Superior Invite 2024
Round 1 (10 & 16)
157
01/07
L
F 9-0 4:35
D. Kremer
EMF
Franklin Wrestling Invite 2024
medals
157
01/06
W
F 9-2 5:44
S. Lungrin
Kearney GOLD
Franklin Wrestling Invite 2024
semis
157
01/06
W
F 2-0 1:02
J. Wagner
Hitchcock County
Franklin Wrestling Invite 2024
Round 3
157
01/06
W
F 2-0 0:58
A. Harrison
Lawrence-Nelson
Franklin Wrestling Invite 2024
Round 2
157
12/30
L
MD 9-0
E. Hoffman
YORK
Fillmore Central Invite
Round 6
157
12/30
L
F 8-2 5:00
H. Kenny
DONIPHAN TRUMBULL
Fillmore Central Invite
5
157
12/30
W
F 10-0 2:49
S. Thomas
MERIDIAN
Fillmore Central Invite
4
157
12/30
W
F 2-0 0:42
K. Maaske
LOUISVILLE
Fillmore Central Invite
3
157
12/30
W
F 1-2 0:45
A. Rodriguez
YORK
Fillmore Central Invite
2
157
12/16
L
F 10-3 4:11
D. Unruh
Palmyra
JCC Thunderbird Invite
Round 6
165
12/16
L
F 12-0 2:43
D. Kremer
EMF
JCC Thunderbird Invite
Round 5
165
12/16
W
F 14-6 4:46
P. Moll
Lincoln High
JCC Thunderbird Invite
Round 4
165
12/16
L
F 2-0 1:18
D. Unruh
Palmyra
JCC Thunderbird Invite
Round 3
165
12/16
W
MD 19-5
H. Svehla
EMF
JCC Thunderbird Invite
Round 1
165
12/09
L
DEC 10-9
J. Johnson
Fairbury JV
Bob Oliver Pin Invitational
Round 6 (12 Man)
165 lbs.
12/09
L
F 2-0 0:12
D. Kremer
EMFriend
Bob Oliver Pin Invitational
Round 5
165 lbs.
12/09
W
DEC 9-4
K. Bonar
Thayer Central
Bob Oliver Pin Invitational
Round 3
165 lbs.
12/09
W
F 2-0 1:00
L. Karpisek
Wilber Clatonia JV
Bob Oliver Pin Invitational
Round 2
165 lbs.
12/09
W
MD 12-4
Z. Bruegman
Millard West JV
Bob Oliver Pin Invitational
Round 1
165 lbs.
12/03
W
F 8-0 2:48
C. Werner
Johnson County Central
Harvard Wrestling Invite 2023
Round 6
165
12/02
L
F 2-0 0:37
T. Trew
Johnson County Central
Harvard Wrestling Invite 2023
Round 5
165
12/02
L
F 2-0 1:15
E. Villalbaso
Harvard
Harvard Wrestling Invite 2023
Round 4
165
12/02
L
F 7-6 5:33
J. Dodds
Riverside
Harvard Wrestling Invite 2023
Round 2
165
12/02
W
F 2-0 1:44
S. Stephens
Republic County, KS
Harvard Wrestling Invite 2023
Round 1
165
12/02
W
F 0-2 0:47
C. Eitzmann
Sandy Creek
Thayer Central Quad
Round 1
175
12/02
L
F 5-5 2:48
D. Williams
Thayer Central
Thayer Central Quad
Round 1
175
11/28
W
F 0-0 1:28
D. Hodges
Superior
Thayer Central Quad
Round 1
175
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/11
L
F 2-0 2:01
M. Treffer
---
NSAA Class D District 3
WB4
152
02/11
W
F 4-7 2:25
G. Hardeman
Lyons-Decatur Northeast
NSAA Class D District 3
Quarters and WB3
152
02/10
L
F 2-0 0:36
T. Frahm
Plainview
NSAA Class D District 3
Round 2
152
01/28
L
F 2-0 0:33
J. Leighton
Maxwell
Warcat Invitational 2023
Round 5
152
01/28
L
F 2-0 1:27
K. Knueven
Harvard
Warcat Invitational 2023
Round 2
152
01/28
W
F 4-1 4:52
N. Monahan
Louisville
Freeman Invite
Round 6
152
01/28
L
F 5-1 4:19
T. Racek
Cross County
Freeman Invite
Round 5
152
01/27
L
F 2-0 0:33
T. Trew
Johnson County Central
Freeman Invite
Round 3
152
01/27
L
F 4-0 3:47
D. Unruh
Palmyra
Freeman Invite
Round 1
152
01/20
L
F 10-1 1:46
B. Armstrong
Red Cloud/Blue Hill
Thayer Central Invitational
Round 4
152
01/20
W
F 2-0 2:23
C. Ehlers
Superior
Thayer Central Invitational
Round 3
152
01/20
L
F 0-0 0:57
Z. Jacobs
Osborne
Thayer Central Invitational
Round 2
152
01/14
L
F 2-0 1:29
C. Anderson
Hastings
Superior Invite 2023
Placement Matches (16 Man)
152
01/14
L
F 2-0 1:19
A. Allgood
Superior
Superior Invite 2023
Finals
152
01/14
W
DEC 4-1
C. Winter
Conestoga
Superior Invite 2023
Round 3a
152
01/13
L
F 2-0 0:15
J. Williams
Republic County
Superior Invite 2023
Round 2a
152
01/07
L
DEC 8-3
P. Hatch
HastingsJV
Franklin Invite 2023
Round 3
145
01/07
W
DEC 6-0
H. Svehla
Friend
Franklin Invite 2023
Round 2
145
01/07
L
F 7-1 3:25
N. Kollmorgen
Hitchcock County
Franklin Invite 2023
Round 1
145
12/17
L
DEF 0-0
D. Unruh
Palmyra
Thunderbird Invitational
Round 6
152
12/17
L
F 2-0 0:21
B. Osantowski
David City JV
Thunderbird Invitational
Round 5
152
12/17
W
F 6-0 5:11
S. Thomas
---
Thunderbird Invitational
Round 4
152
12/17
L
F 11-0 4:53
G. Small
David City JV
Thunderbird Invitational
Round 2
152
12/17
L
F 2-0 1:00
A. Bossom
Lincoln Christian
Thunderbird Invitational
Round 1
152
11/05
L
F 10-0 3:12
C. Cano
Lexington
Kearney Klash Takedown Tournament 2022
Round 3 (4 Man)
144-154
11/05
W
F 0-6 1:30
K. Throckmorton
Kearney
Kearney Klash Takedown Tournament 2022
Round 2 (4 Man)
144-154
11/05
L
MD 8-0
K. Abbey
Kearney
Kearney Klash Takedown Tournament 2022
Round 1 (4 Man)
144-154
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021