Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Kendon Zakrzewski
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2023-2024
2019-2020
Team Name
CWO
Columbus
Columbus Middle
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/10
W
MD 14-4
N. Troxel
Wymore Southern
2024 AAU State Nebraska
Round 4 Champ & WB (64 Man)
150
03/03
L
DEC 7-0
L. Vandenberg
Aquinas Catholic
Nebraska Mat Jam 2024
2nd Wrestleback (16 Man)
144-152
03/03
W
F 3-0 4:11
H. Henson
SEM Mustangs
Nebraska Mat Jam 2024
Quarters & 1st WB (16 Man)
144-152
03/03
L
DEC 9-7
K. Torres
Seward Wrestling Club
Nebraska Mat Jam 2024
Round 1 (16 Man)
144-152
02/24
L
F 2-0 1:25
B. Keeler
North Bend Matcats
2024 North Bend MatCat Tournament
Round 3 (4 Man)
144-150
02/24
W
DEC 9-5
J. Martinez
Warrior Wrestling Academy
2024 North Bend MatCat Tournament
Round 2 (4 Man)
144-150
02/24
L
F 2-0 1:19
R. Keeler
North Bend Matcats
2024 North Bend MatCat Tournament
Round 1 (4 Man)
144-150
01/27
L
F 4-2 1:53
B. Rich
Fremont
Norfolk JV Invitational
Placement Matches (8 Man)
150
01/27
W
F 7-6 4:59
R. Long
Omaha Westside
Norfolk JV Invitational
Semis & 1st WB (8 Man)
150
01/24
L
MD 10-0
K. Grape
Columbus
Columbus/CP/MS Tri JV
Round 3 (3 Man)
139-144
01/24
W
F 2-0 0:44
J. Conley
Creighton Prep
Columbus/CP/MS Tri JV
Round 2 (3 Man)
139-144
01/20
L
DEC 9-2
J. Holoch
York
Centennial JV Invite
Round 8
150
01/20
L
F 7-0 1:50
Z. Londene
York
Centennial JV Invite
Round 6
150
01/20
W
DEC 10-3
I. Hiser
Seward
Centennial JV Invite
Round 5
150
01/20
L
F 10-0 3:31
L. Sander
Superior
Centennial JV Invite
Round 3
150
01/03
W
MD 16-3
S. Lindsay
Lincoln Southeast
2024 Spartan JV Invite
Round 2
150B
01/03
W
DEC 5-2
E. Rodriguez
Waverly
2024 Spartan JV Invite
Round 1
150B
2019-2020
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
12/14
W
F 2-0 0:18
C. Meers
Northwest
Boone Central Middle School Invite
Placement Matches - All
98-103
12/14
W
DEC 6-0
C. Bethards
Norfolk Middle School
Boone Central Middle School Invite
Round 2 - All
98-103
12/14
W
MD 14-2
O. Kluever
Columbus Scotus
Boone Central Middle School Invite
Round 1 - All
98-103
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024