Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Emilio Guerrero
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
Season
2021-2022
2020-2021
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/26
L
DEC 5-4
V. Fowler
Olentangy
Marysville Sectional
3rd Place
126
02/26
W
F 4-0 0:46
D. Renda
Franklin Hts.
Marysville Sectional
4th Wrestleback (16 Man)
126
02/26
L
F 17-4 4:57
O. Ayoub
Dub. Coffman
Marysville Sectional
Semi Final
126
02/26
W
MD 17-6
H. Marihugh
Hil. Davidson
Marysville Sectional
Quarter Finals and 1st Rd WB
126
01/29
W
F 7-2 5:07
L. Foye
AVON
2022 Oregon Clay Duals
Round 3 (6 Team)
126
01/29
L
MD 16-7
N. Rodriquez
CLAY
2022 Oregon Clay Duals
Round 2 (6 Team)
126
01/29
W
DEC 12-9
L. Gerber
Bedford HS
2022 Oregon Clay Duals
Round 1 (6 Team)
126
01/29
W
TF 16-0 4:34
D. Aslaksen
FIRELANDS
2022 Oregon Clay Duals
Round 5 (6 Team)
126
01/29
W
DEC 7-4
C. Wade
Madison (Madison)
2022 Oregon Clay Duals
Round 4 (6 Team)
126
01/15
L
Replay
DEC 5-3
B. Hogan
LOVELAND
2022 Maumee Bay Classic
Round 7 (Consi)
126
01/15
W
Replay
DEC 3-8 SV
N. You
PERRYSBURG
2022 Maumee Bay Classic
Round 6 (consi)
126
01/14
W
Replay
DEC 8-6
L. Foye
AVON
2022 Maumee Bay Classic
Round 5 (Consi)
126
01/14
W
Replay
F 14-1 2:36
J. Moyer
COLUMBIAN
2022 Maumee Bay Classic
Round 4 (consi)
126
01/14
W
Replay
DEC 9-8
W. Ramey
OLENTANGY ORANGE
2022 Maumee Bay Classic
Round 3
126
01/14
L
Replay
DEC 8-6
V. Barton
---
2022 Maumee Bay Classic
Round 2
126
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
06/22
W
F 4-1 1:07
H. Brown
---
2021 AAU Scholastic Duals
Round 3 (10 Team)
126
06/22
W
F 2-0 0:25
X. Hernandez
Fight Barn WC White
2021 AAU Scholastic Duals
Semis & WB (16 Team)
126
06/22
W
F 8-2 4:26
N. Rosa
Berks Catholic
2021 AAU Scholastic Duals
Round 5 (10 Team)
126
06/22
W
F 2-0 1:21
Q. Stewart
NWI Gladiators
2021 AAU Scholastic Duals
Round 2 (10 Team)
126
06/22
W
F 2-0 0:19
R. Thacker
Legend Athletics WC
2021 AAU Scholastic Duals
Round 1 (10 Team)
126
06/22
W
TF 16-0 3:31
T. Johnson
Valley City Express
2021 AAU Scholastic Duals
Round 7 (10 Team)
126
06/22
W
F 0-0 0:19
J. Collier
Adams Central Jets
2021 AAU Scholastic Duals
Round 6 (10 Team)
126
06/22
W
DEC 11-6
D. Beck
---
2021 AAU Scholastic Duals
Placement (16 Team)
126
06/22
W
F 7-1 1:59
V. D`Amico
Rootstown Raiders
2021 AAU Scholastic Duals
Round 8 (10 Team)
126
06/22
L
F 8-0 5:19
E. Butcher
Westerville North
2021 AAU Scholastic Duals
Quarters & WB (16 Team)
126
06/22
W
F 2-0 1:03
K. Concepcion
Somerset Academy
2021 AAU Scholastic Duals
Round 9 (10 Team)
126
03/06
L
DEC 10-8 SV
C. Thornton
---
Hilliard Darby D1 Districts 2021
1st WB
120
03/06
L
F 2-0 1:41
K. Walls
Teays Valley
Hilliard Darby D1 Districts 2021
Round 1 (16 Man)
120
02/27
W
F 7-1 1:52
C. Ferguson
Lancaster
OHSAA Sectional Division 1-Marysville
1st
120
02/27
W
F 2-0 1:35
J. Crought
Olentangy Liberty
OHSAA Sectional Division 1-Marysville
Semis and consi quarters
120
01/23
W
F 12-1 4:05
R. Solosa
Westerville Central
Ron Thomas Sr Invitational
Round 6
120
01/23
L
DEC 5-4
J. Perkins
Licking Valley
Ron Thomas Sr Invitational
Round 4
120
01/23
L
MD 15-6
J. Proper
Jonathan Alder
Ron Thomas Sr Invitational
Round 3
120
01/23
W
F 4-1 0:34
S. Mair
Westerville Central
Ron Thomas Sr Invitational
Round 2
120
01/23
W
F 9-1 2:33
O. Rogers
River Valley (Caledonia)
Ron Thomas Sr Invitational
Round 1
120
12/30
L
DEC 9-8
W. Moore
---
Marysville Quad
Champ. Round 1
120
12/30
L
MD 10-2
T. Jake
Upper Arlington High School
Marysville Quad
Champ. Round 1
120
09/13
L
MD 17-4
K. Logan
---
IndianaMat Hoosier Preseason Open
Round 4 Consi vs. Ch16
129
09/13
W
DEC 6-0
E. Roudebush
Bloomington South WC
IndianaMat Hoosier Preseason Open
Round 3
129
09/12
L
MD 12-0
S. Jr
---
IndianaMat Hoosier Preseason Open
Round 2
129
09/12
W
DEC 2-0
G. Montgomery
---
IndianaMat Hoosier Preseason Open
Round 1 64 Champ
129
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024