Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:50 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Nkosi Logan
Results
High School Results
High School
High School
Other
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/26
L
Replay
DEC 9-2
W. Edwards
Wagoner
OSSAA State Championships
Cons. Semis (10 Man)
4A-170
02/26
L
Replay
F 9-0 3:08
T. Waitman
Tuttle
OSSAA State Championships
Semis
4A-170
02/26
W
Replay
DEC 5-3
K. Visnieski
Weatherford
OSSAA State Championships
Quarters (10 Man)
4A-170
02/19
L
DEC 10-5
W. Edwards
Wagoner
OSSAA 4A East Regional
3rd and 1st
170
02/19
W
F 4-2 4:25
D. Kersey
---
OSSAA 4A East Regional
Semis
170
02/18
W
F 3-2 1:55
C. Chilcoat
---
OSSAA 4A East Regional
Quarters
170
01/24
W
F 0-0
M. Stilwell
Thomas Edison
Thomas Edison @ McLain
Round 1
170
01/21
W
F 2-0 0:28
L. Richards
Glenpool
Skiatook Tournament
championship round
170
01/21
W
F 5-0 0:37
J. Jackson
Barnsdall
Skiatook Tournament
Round 4
170
01/21
L
MD 18-8
G. Spencer
McAlester
Skiatook Tournament
Round 3
170
01/21
W
F 6-2 3:52
W. Johnson
Ada
Skiatook Tournament
Round 2
170
01/21
L
DEC 8-1
W. Edwards
Wagoner
Skiatook Tournament
Round 1
170
01/15
L
F 5-0 1:31
T. Waitman
Tuttle
Catoosa Port City Classic
1st Place
170
01/15
W
DEC 16-12
W. Morrison
Broken Arrow Hs
Catoosa Port City Classic
Cross Bracket (8 Man)
170
01/14
W
F 2-0 0:50
R. Hernandez
Olathe North
Catoosa Port City Classic
Round 3 (8 Man)
170
01/14
W
MD 19-7
D. Rodriguez
Broken Arrow Hs
Catoosa Port City Classic
Round 2 (8 Man)
170
12/26
W
F 10-0 2:58
T. Hamric
Henryetta
Okmulgee Bulldog Classic
Cons. Semis
170
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024