Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Taj Wilson
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
W
MD 18-7
D. Ginter
Bellevue East
NSAA Class A District 2
Placements
165
02/10
W
F 2-0 0:58
J. Porpora
Elkhorn South
NSAA Class A District 2
Semis and WB 1
165
02/03
W
F 2-0 0:50
B. Anderson
Lincoln East
NSAA State Dual Championships
Quarterfinals (8 Team)
165
02/03
W
F 10-8 3:27
C. Cabrera
Norfolk
NSAA State Dual Championships
Semis & 1st Wrestleback (8 Team)
165
02/03
W
F 7-5 2:47
M. Beltran
Columbus
NSAA State Dual Championships
Finals (8 Team)
175
01/27
L
F 0-7 1:33
C. Engelbrecht
Andale
66th Rocky Welton Invitational
Placing 7th - 16th
165
01/27
L
F 10-7 3:47
M. Montoya
Great Bend
66th Rocky Welton Invitational
Round 7 - Cons 5th Rd & Silver Rd 1 - Day 2
165
01/26
L
DEC 10-5
L. Graver
Pine Creek
66th Rocky Welton Invitational
Round 6 - Cons 4th Rd - Day 1
165
01/26
W
F 2-0 0:26
S. Graham
Hutchinson
66th Rocky Welton Invitational
Round 5 - Cons 3rd Rd - Day 1
165
01/26
W
F 8-5 2:44
E. Marquez
La Junta
66th Rocky Welton Invitational
Round 4 - Cons 2nd Rd - Day 1
165
01/26
L
MD 12-4
T. Vasquez
Olathe North
66th Rocky Welton Invitational
Round 2 Front & Back Rd 1- Day 1
165
01/26
W
TF 18-3 5:29
K. Mendoza
Mountain View
66th Rocky Welton Invitational
Round 1 Champ - Day 1
165
01/19
W
Replay
F 10-4 4:53
B. Mcgee
Amherst
Younes Hospitality Duals - High School
Round 1 (16 Team)
165
01/19
W
Replay
F 2-0 1:44
B. Woodward
Broken Bow
Younes Hospitality Duals - High School
Round 4 (16 Team)
165
01/05
L
F 5-4 2:55
C. Hauschild
Lincoln North Star
2024 Gator Invite
Round 6
165
01/05
W
F 14-3 5:43
T. Johnson
Millard North
2024 Gator Invite
Round 4
165
01/05
W
F 8-2 1:16
J. Porpora
Elkhorn South
2024 Gator Invite
Round 2
165
12/15
W
Replay
F 4-1 0:39
M. Ross
Grand Island
Flatwater Fracas 2023
Placement (16 Team)
175
12/15
W
Replay
F 2-0 1:05
S. Perez
Garden City HS
Flatwater Fracas 2023
Round 3 (6 Team)
165
12/15
W
Replay
F 9-1 2:33
B. Anderson
Lincoln East
Flatwater Fracas 2023
Quarters & WB (16 Team)
165
12/15
L
Replay
TF 20-5 5:31
A. Smith
Waverly
Flatwater Fracas 2023
Semis & WB (16 Team)
165
12/15
W
Replay
F 2-0 0:44
C. Zuniga
Lincoln Southeast
Flatwater Fracas 2023
Round 1 (6 Team)
175
12/15
W
Replay
F 2-0 1:03
T. Zwingman
Columbus
Flatwater Fracas 2023
Round 1 (6 Team)
175
12/15
L
Replay
DEC 7-5
B. Baughman
Blair
Flatwater Fracas 2023
Round 4 (6 Team)
175
12/10
W
F 4-0 1:25
K. Pendergast
Sergeant Bluff-Luton
2023 Council Bluffs Wrestling Classic
All Placement Matches
175
12/09
W
F 5-0 0:46
G. Joens
Underwood
2023 Council Bluffs Wrestling Classic
Saturday Round 3
175
12/09
W
F 2-0 0:26
C. Ketelsen
Papillion-La Vista
2023 Council Bluffs Wrestling Classic
Saturday Round 2
175
12/09
W
M FOR 0-0
J. Garcia
South Sioux City
2023 Council Bluffs Wrestling Classic
Championship Round 1 (32 & 40 Only)
175
12/09
L
F 4-3 5:08
J. Baum
Washburn Rural
2023 Council Bluffs Wrestling Classic
Fri Round 5 (40 Man Only)
175
12/08
L
F 6-0 3:34
T. Forsyth
Blue Valley SW
2023 Council Bluffs Wrestling Classic
Fri Round 4
175
12/08
W
F 2-0 0:25
J. Moore
Lewis Central
2023 Council Bluffs Wrestling Classic
Fri Round 3
175
12/08
W
F 5-0 1:42
K. Nielsen
Plattsmouth
2023 Council Bluffs Wrestling Classic
Fri Round 1 (40 Man Only)
175
12/03
L
Replay
F 4-0 0:53
J. Smith
Creighton Prep
Kearney High Invite
Round 6
175
12/02
W
Replay
F 10-0 3:02
N. Sanders
Liberty North
Kearney High Invite
Round 5
175
12/02
L
Replay
F 2-0 0:43
C. Tucker
Lincoln East
Kearney High Invite
Round 4
175
12/02
W
Replay
F 14-1 3:09
C. Zuniga
Lincoln Southeast
Kearney High Invite
Round 2
175
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021