May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
Today · 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Braigen Prudent
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
L
F 9-2 1:03
M. Ziniti
Buhl
Buhl/Kimberly/Declo
Round 1
132
02/08
L
F 6-2 1:08
W. Durfee
Declo
Buhl/Kimberly/Declo
Round 1
132
02/02
L
F 4-0 1:42
H. Halverson
Minico
Minico @ Kimberly
Round 1
138
02/01
L
F 7-1 0:36
K. Orr
Filer
Filer @ Kimberly
Round 1
132
01/19
L
F 2-0 2:43
L. Green
Wood River
Kimberly @ Wood River
Round 1
132
01/19
L
F 0-2 1:08
G. Crapo
Twin Falls
Kimberly vs. Twin Falls
Round 1
132
01/18
L
F 7-11 3:55
Z. Baragas
Burley
Burley vs. Kimberly
Round 1
132
01/12
L
F 2-0 1:03
P. Eiman
Valley
Kimberly/Gooding/Valley
Round 1
132
01/05
L
F 2-0 0:39
J. Taylor
Spring Creek
Kimberly/Gooding/Spring Creek/ Elko
Round 1
132
01/04
L
F 12-1 3:08
N. Bullock
Elko
Kimberly/Gooding/Spring Creek/ Elko
Round 1
132
12/15
L
F 2-0 1:17
R. Waits
Mountain Home
Mtn. Home/Wood River/Kimberly JV
Round 1
138
12/15
L
F 2-0 0:26
Z. Walker
Mountain Home
Mtn. Home/Wood River/Kimberly
Round 1
132
12/15
L
F 2-0 1:07
B. Tellez
Wood River
Mtn. Home/Wood River/Kimberly
Round 1
132
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/16
L
F 3-2 2:35
J. Dominguez
Buhl
IHSAA 3A - District IV
3rd Place
126
02/16
L
F 2-0 1:20
J. Dominguez
Buhl
IHSAA 3A - District IV
Quarterfinals (8 Man)
126
01/28
L
F 8-0 1:51
L. Perry
La Grande High School
JV Red Halverson 2023
Champ Rnd 3/Cons 3
126
01/27
L
F 2-0 0:44
H. Sanchez
Shelley
JV Red Halverson 2023
Champ Rnd 2/Cons Rnd 1
126
12/02
L
F 2-0 0:29
M. Aiken
American Falls
Dahlke Duels
Finals (2 Team)
126
12/02
L
F 2-0 1:32
L. Welker
North Gem
Dahlke Duels
Finals (2 Team)
126
12/02
L
F 2-0 0:37
T. Lloyd
Challis
Dahlke Duels
Finals (2 Team)
126
12/02
L
F 2-0 1:03
O. Redmman
Marsh Valley
Dahlke Duels
Finals (2 Team)
126
12/02
L
F 2-0 0:38
J. Martin
Snake River
Dahlke Duels
Finals (2 Team)
126
12/02
L
F 2-0 0:41
G. Green
Wood River
Dahlke Duels
Finals (2 Team)
126
12/02
L
F 0-0 0:28
A. Gonzales
Minico
Dahlke Duels
Finals (2 Team)
126
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020