May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
Today · 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
Mar 23-Dec 31 · Resumes Tomorrow at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
azalea liles
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Other
Team Name
Coquille
Coquille Red Devil Mat Club
Coquille/Bandon
Coquille/Bandon Girls
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/25
W
Replay
DEC 8-5
S. Moody
Banks Girls
OSAA/OnPoint State Championships
5th/3rd
4A/3A/2A/1A Girls 115
02/24
W
Replay
DEC 7-0
B. Eyler
Oakland Girls
OSAA/OnPoint State Championships
Conso Semi
4A/3A/2A/1A Girls 115
02/24
W
Replay
F 8-7 4:49
L. Key
Rainier Girls
OSAA/OnPoint State Championships
Friday First Conso Full Round
4A/3A/2A/1A Girls 115
02/24
L
Replay
MD 9-0
C. Hall
Scappoose Girls
OSAA/OnPoint State Championships
Friday First Full Round
4A/3A/2A/1A Girls 115
01/28
L
F 4-0 2:45
A. Palluck
Cottage Grove
Cottage Grove Invitational Girls
Round 3
115
01/28
L
F 2-0 1:39
A. Palluck
Cottage Grove
Cottage Grove Invitational Girls
Round 2
115
01/26
L
DEC 9-2
T. Peters
South Umpqua
Big 12 Duals
Round 1
113
01/21
W
F 6-0 2:33
J. Jackson
Harrisburg
Bay City - Girls 2023
Round 3
113-121
01/20
W
F 2-0 1:25
I. Maguire
North Bend
Bay City - Girls 2023
Round 2
113-121
01/20
L
DEC 9-2
S. McKeen
Elmira
Bay City - Girls 2023
Round 1
113-121
01/14
L
Replay
F 2-0 2:12
F. Thomas
Lincoln
2023 Oregon Classic (8U-Jr. Girls, 16U Boys)
Round 7
122
01/14
W
Replay
F 2-0 1:11
L. Key
Rainier High School Wrestling
2023 Oregon Classic (8U-Jr. Girls, 16U Boys)
Round 6
122
01/14
W
Replay
F 3-2 0:27
K. Roman
Lincoln
2023 Oregon Classic (8U-Jr. Girls, 16U Boys)
Round 5
122
01/13
L
Replay
F 2-0 1:33
K. Williams
Oakridge Mat Club
2023 Oregon Classic (8U-Jr. Girls, 16U Boys)
Round 2
122
01/13
W
Replay
F 3-4 2:48
K. Velez
Dayton
Oregon Classic HS Boys Duals
Finals (2 Team)
122
01/11
L
F 0-0 2:32
L. Newman
Brookings-Harbor
Glide Duals W/ Coquille, Brookings, North Valley
Round 1
132
01/11
W
F 0-0 3:00
A. Bergman
Brookings-Harbor
Glide Duals W/ Coquille, Brookings, North Valley
Round 1
120
01/07
L
F 4-1 3:27
R. Stubbs
Lakeview
Eagle Point Invitational 2023 Girls
R3
120B
01/07
W
DEF 0-0
J. Brown
Grants Pass
Eagle Point Invitational 2023 Girls
R1
120B
01/06
W
F 0-0 3:10
N. Patterson
Rogue River High School
Glide Duals W/ Coquille, Brookings, North Valley
Round 1
120
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020