Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 6-9 · Resumes Today at 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 6-8 · Resumes Today at 11:30 AM UTC
Knockout Summer Slam 2024
Today · 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Today · 2:00 PM UTC
Freeco USA Elementary National Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Cal Narber
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2014-2015
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/06
L
F 2-0 1:07
R. Pfeifer
Plattsmouth
Groundhog JV Invite
Placement
126
02/06
W
MD 11-1
C. Stone
Sutton
Groundhog JV Invite
Round 4
126
02/05
W
DEC 9-3
J. Bietz
---
Groundhog JV Invite
Round 2
126
02/05
W
F 5-0 0:47
R. Zamora
Plattsmouth
Groundhog JV Invite
Round 1
126
01/31
W
F 11-1 3:21
D. Dibbern
Aurora
Centennial JV invite
Round 5 (5 Man)
126
01/31
W
TF 21-6 6:00
C. Avila
Lincoln High
Centennial JV invite
Round 4 (5 Man)
126
01/31
W
F 9-3 2:33
J. Bietz
---
Centennial JV invite
Round 3 (5 Man)
126
01/31
W
F 6-2 1:27
H. Turner
York
Centennial JV invite
Round 1 (5 Man)
126
01/30
W
F 2-0 2:10
W. Trujillo
Grand Island
Grand Island @ Aurora
Round 1
126
01/17
W
DEC 11-4
D. Dibbern
Aurora JV
Palmer Invite 2015
Round 6
126
01/17
W
DEC 8-4
G. Eddy
Centura
Palmer Invite 2015
Round 5
126
01/17
L
DEC 9-6
J. Hervert
Arcadia-Loup City
Palmer Invite 2015
Round 4
126
01/17
W
F 2-0 1:26
Z. Nelson
Adams Central JV
Palmer Invite 2015
Round 3
126
01/17
W
F 11-3 2:39
R. Mrkvicka
St Paul JV
Palmer Invite 2015
Round 1
126
01/10
L
F 5-2 1:43
D. Loeffelholz
Pleasanton
Amherst Invite 2015
round2
126
01/10
L
F 9-1 2:41
K. Klingelhoefer
Amherst
Amherst Invite 2015
Round1
126
12/19
L
F 4-2 2:00
C. Melroy
Lincoln Southeast
Flatwater Fracas
Round 3 (6 Team)
126
12/13
L
F 4-2 1:23
C. Sandoval
Schuyler
Boys Town Invitational 2014
Round 3
126
12/12
L
F 2-0 1:45
J. Velasquez
---
Boys Town Invitational 2014
Round 1 (16 Man)
126
12/06
W
DEC 5-3
J. Corona
Gering
Cozad Invitational
JV Finals
126
12/06
W
F 4-0 0:51
D. Steele
Gering
Cozad Invitational
JV Semis, 3rd & 1st WB
126
12/06
W
DEC 11-4
C. Knehans
Adams Central
Cozad Invitational
JV Quarterfinals (8 & 16), 1st WB (16)
126
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024