Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25-26, 1:00 PM UTC
U16 and Junior FS and GR State 2024
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25, 3:00 PM UTC
CUSAW 2024 Freestyle and Greco State Cha
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 25, 4:00 PM UTC
Mark Halvorson Memorial (2024)
May 26, TBD
U16 and Junior Greco State 2024
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 1-2, 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Mayhem Garza
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/07
W
TF 18-0 2:40
Z. Holmes
---
Cheesehead Individual
Placement Matches (8 Man)
60
04/07
W
TF 17-2 2:01
M. Fangerow
---
Cheesehead Individual
2nd Wrestleback (8 Man)
60
04/07
L
F 2-0 0:35
E. Hamacher
---
Cheesehead Individual
Semis & 1st WB (8 Man)
60
04/07
W
F 5-0 0:58
E. Holyfield
---
Cheesehead Individual
Quarterfinals (8 Man)
60
01/29
L
DEC 7-0
M. Marksbury
Fruitport
West GREIGHTS & Byron Center Novice
2nd Place Match (8 Man)
60
01/29
L
F 2-0 1:08
B. Beardsley
Corunna Youth Wrestling
West GREIGHTS & Byron Center Novice
Placement Matches (8 Man)
60
01/29
W
F 4-0 2:10
J. Slager
West Michigan Pursuit
West GREIGHTS & Byron Center Novice
Semis & WB (8 Man)
60
01/29
W
F 4-0 1:00
P. Bolt
Lakeshore WC
West GREIGHTS & Byron Center Novice
Quarterfinals (8 Man)
60
01/08
W
F 2-0 0:45
J. Andrina
Otsego Destroyers WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
Placement Matches (8 Man)
60
01/08
W
F 11-0 1:50
D. DiStefano
Dowagiac WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
Cons. Semis (8 Man)
60
01/08
L
F 4-1 4:14
R. Brooks
Coloma WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
Semis & WB (8 Man)
60
01/08
W
F 9-2 1:01
M. Burton
Hamilton Hawkeye WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
Quarterfinals (8 Man)
60
01/08
L
NC 0-0
R. Brooks
Coloma WC
Southwest GREIGHTS & Otsego Novice
2nd Place Match (8 Man)
60
Related Content
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020