Mar 23-Dec 31 · Resumes Today at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15 · Resumes Today at 1:50 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Jun 24-27, 11:30 PM UTC
Malecek Team Camp
Jun 27-29, 2:30 PM UTC
U17 Pan-American Championships
Jun 27-29, 3:00 PM UTC
Western States Championships
Jun 28-29, 8:00 AM UTC
UWW Beach World Series - France
Jun 28-30, 2:00 PM UTC
Kids Freestyle & GrecoRoman National Ch
Jun 28-29, 4:00 PM UTC
Rocky Mountain National
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Hunter Collins
Results
Videos
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2017-2018
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/02
L
F 2-0 0:43
S. Allington
Ashland-Greenwood
2018 York JV Groundhog Invite
Round 4
132
02/02
W
F 4-0 1:34
T. Rodewald
Centennial
2018 York JV Groundhog Invite
Round 3
132
02/01
W
F 10-3 3:27
O. Molgaard
Ralston
2018 York JV Groundhog Invite
Round 2
132
02/01
L
F 2-0 0:35
S. Roop
Thayer Central
2018 York JV Groundhog Invite
Round 1
132
01/26
W
F 2-5 1:52
G. Inthavong
Wilber-Clatonia
Adams Central Invite (Junior Varsity)
Round 3 (4 Man)
132B
01/26
L
F 12-10 4:23
M. Huyser
Adams Central
Adams Central Invite (Junior Varsity)
Round 2 (4 Man)
132B
01/26
L
F 2-0 1:38
B. Hansmeier
Ogallala
Adams Central Invite (Junior Varsity)
Round 1 (4 Man)
132B
01/20
L
F 2-5 0:41
J. Schultz
North Platte
John Higgins JV Invite
Round 3
132
01/20
L
F 8-0 2:01
A. Yohe
Hastings
John Higgins JV Invite
Round 1
132
01/13
L
F 5-4 3:42
M. Huyser
Adams Central JV
Palmer Invite 2018
Round 6
132
01/13
W
TF 16-1 3:24
J. Junker
Aurora JV
Palmer Invite 2018
Round 5
132
01/13
L
F 2-0 0:14
L. Gregory
Arcadia-Loup City
Palmer Invite 2018
Round 3
132
01/13
L
F 7-0 3:34
G. Coronado
Grand Island JV
Palmer Invite 2018
Round 2
132
01/05
W
F 5-0 0:37
D. Ahlman
Battle Creek
49th Annual High Plains Invite
Round 4
132
01/05
L
F 2-0 1:23
G. Ramirez
---
49th Annual High Plains Invite
Round 3
132
01/05
L
F 2-0 0:50
E. Cruz
Schuyler
49th Annual High Plains Invite
Round 2
132
01/05
L
F 8-0 2:56
G. Sharman
High Plains Community
49th Annual High Plains Invite
Round 1
132
12/30
W
F 2-0 1:03
E. Broberg
---
Columbus Scotus @ Adams Central
Round 1
132
12/15
L
F 2-0 0:20
D. Holliday
Fairbury
Aurora JV Meet
Round 4
132
12/15
L
F 12-5 3:47
C. Bell
---
Aurora JV Meet
Round 3
132
12/14
W
F 2-0 0:15
L. Jensen
Aurora
Aurora JV Meet
Round 2
132
12/02
L
NC 0-0
F. Arias
Lexington
Cozad Invitational
JV Finals
132
12/02
W
F 5-2 1:39
M. Huyser
Adams Central
Cozad Invitational
JV Consolation Semis
132
12/02
W
F 7-0 1:38
S. Doell
Adams Central
Cozad Invitational
JV Semis, 3rd & 1st WB
132
12/02
W
F 2-2 0:42
D. Elge
Aurora
Cozad Invitational
JV 2nd WB (16 Man)
132
12/02
L
F 2-0 0:32
K. Bengston
Aurora
Cozad Invitational
JV Quarterfinals (8 & 16), 1st WB (16)
132
12/02
W
F 2-0 1:00
C. Romero
Lexington
Cozad Invitational
JV Round 1 (16 Man)
132
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024