Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Mason Lammers
Results
High School Results
High School
High School
Youth
Other
2018-2019
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/09
L
F 5-0 2:55
J. Meeks
---
NSAA Class D District 1
Semis and WB5
120
02/09
W
F 8-7 2:22
J. McAdams
Weeping Water
NSAA Class D District 1
WB 4
120
02/08
L
F 2-0 1:01
S. Wood
Central Valley
NSAA Class D District 1
Quarters and WB3
120
02/08
W
F 4-0 3:11
G. Claussen
---
NSAA Class D District 1
Round 2
120
02/01
W
DEC 6-5
S. Tourney
Shelton
FKC/TVC Conference Tournament
Finals
120
02/01
W
F 8-0 1:41
C. Kniffen
Overton
FKC/TVC Conference Tournament
Round 5
120
02/01
L
F 2-0 0:39
I. Shields
Amherst
FKC/TVC Conference Tournament
Round 4
120
01/26
W
F 2-0 1:49
A. Vargas
---
Arapahoe Warrior Invitational 2019
Finals
120
01/26
L
MD 16-6
C. Gruntorad
Elm Creek
Arapahoe Warrior Invitational 2019
Round 5
120
01/26
W
F 2-0 0:57
A. Cronin
Pleasanton
Arapahoe Warrior Invitational 2019
Round 3
120
01/26
L
TF 16-1 3:27
K. Smith
---
Arapahoe Warrior Invitational 2019
Round 2
120
01/26
W
F 6-1 3:48
C. Wessel
---
Arapahoe Warrior Invitational 2019
Round 1
120
01/19
L
DEC 4-0
E. Dohmen
Pierce
Neligh-Oakdale Invitational
Round 5
120
01/19
L
DEC 13-11
K. Smith
Fullerton
Neligh-Oakdale Invitational
Round 2
120
01/18
L
F 7-1 4:49
W. Grape
---
Madison Invite 2019
Semis & 3rd WB (16 Man)
120
01/18
W
F 1-2 1:00
N. Grothe
Elgin Pope John
Madison Invite 2019
2nd Wrestleback (16 Man)
120
01/18
L
F 2-0 1:34
C. Sandoval
Conestoga
Madison Invite 2019
Quarters & 1st WB (16 Man)
120
01/12
L
F 2-0 0:39
S. Tourney
Shelton
Shelton Wrestling Invitational
Round 6
120
01/12
W
F 2-0 0:55
A. Vargas
---
Shelton Wrestling Invitational
Round 5
120
01/12
W
F 5-0 1:01
J. Dubbs
Alma
Shelton Wrestling Invitational
Round 3
120
01/12
W
F 2-0 0:34
S. Heusman
South Loup
Shelton Wrestling Invitational
Round 2
120
01/12
W
F 2-0 0:57
C. Kniffen
Overton
Shelton Wrestling Invitational
Round 1
120
01/05
L
F 2-0 0:36
G. Musser
Hershey
Central City Invite
semis
120
01/05
L
F 2-0 0:20
D. Kunz
Central City
Central City Invite
Quts
120
12/29
W
F 5-5 4:55
A. Vargas
Arapahoe
Pleasanton Kurt Keaschall Invite 2018
Round 6
120
12/29
W
F 8-8 5:44
G. Ramirez
Kearney Gold
Pleasanton Kurt Keaschall Invite 2018
Round 4
120
12/29
L
DEC 4-3
C. Gruntorad
Elm Creek
Pleasanton Kurt Keaschall Invite 2018
Round 3
120
12/29
W
F 9-3 2:56
C. Schroer
Kearney Blue
Pleasanton Kurt Keaschall Invite 2018
Round 2
120
12/29
L
F 2-0 1:09
S. Wood
Central Valley
Pleasanton Kurt Keaschall Invite 2018
Round 1
120
12/19
L
F 2-0 0:47
S. Wood
Central Valley
Pleasanton @ Central Valley
Round 1
126
12/18
L
DEC 7-4
K. Smith
Fullerton
Fullerton @ Pleasanton
Round 1
126
12/15
L
F 8-4 1:52
A. Cronin
Pleasanton
Elgin Public-Pope John Wrestling Invite
Round 3
126
12/15
L
F 2-0 2:19
K. Mosel
Plainview
Elgin Public-Pope John Wrestling Invite
Round 2
126
12/15
W
F 2-0 1:39
B. Simonson
Archbishop Bergan
Elgin Public-Pope John Wrestling Invite
Round 1
126
12/08
L
DEC 6-4 SV
N. Monroe
Fillmore Central
2018 Osceola Wrestling Invitational
Round 6
126
12/08
W
F 2-0 1:31
A. Cronin
Pleasanton
2018 Osceola Wrestling Invitational
Round 5
126
12/08
L
F 5-2 1:36
K. Heise
East Butler
2018 Osceola Wrestling Invitational
Round 4
126
12/08
L
F 2-0 1:24
R. Reimers
Palmer
2018 Osceola Wrestling Invitational
Round 2
126
11/30
L
DEC 12-8
A. Grint
Twin Loup
Ravenna Wrestling Invite
Round 2
132
11/30
L
MD 14-6
J. Kenney
Loomis/Bertrand
Ravenna Wrestling Invite
Round 1 (16 Man)
132
11/30
L
F 6-0 2:30
D. Klingsporn
Axtell
Pleasanton @ Axtell
Round 1
132
11/29
W
F 12-3 4:18
B. Walz
Elm Creek
Pleasanton @ Elm Creek
Round 1
132
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021