Mar 23-Dec 31 · Resumes Monday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 1:30 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2 · Resumes Today at 2:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Today · 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Today · 3:00 PM UTC
CAUSA FS/GR State
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Jun 8-9, 12:30 PM UTC
2024 Ultimate Boys Freestyle Duals
Jun 12-15, 12:00 PM UTC
14U National Duals
Jun 12-15, 3:00 PM UTC
16U National Duals
Jun 15, 2:00 PM UTC
2024 Summer Nationals
Jun 19-22, 2:00 PM UTC
Air Force Special Warfare JR Nationals
Jun 20-22, 1:00 PM UTC
Girls National Duals 14U & 16U: GR/WFS
Jun 21-26, 12:00 PM UTC
AAU Scholastic Duals
Jun 22, 10:10 PM UTC
Melee Til Midnight
Jun 24-Jul 7, 8:00 AM UTC
U17 & U20 European Championships
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Grey Jarzynka
Results
High School Results
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 2-1 1:42
A. Lopez
Lexington
NSAA Class B District 1
Consi Semis
144
02/10
L
F 5-3 1:44
T. Harrill
Omaha Skutt Catholic
NSAA Class B District 1
Semis and WB3
144
02/10
W
F 5-0 0:58
A. Foulk
Seward
NSAA Class B District 1
Quarters and WB1
144
02/03
L
F 7-0 2:13
B. Peacher
Bennington
Ron Severson Invitational
4th Wrestleback (16 Man)
144
02/03
W
DEC 9-3
M. Wilson
Douglas County West
Ron Severson Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
144
02/03
W
F 8-0 1:33
K. Mumm
Omaha Gross Catholic
Ron Severson Invitational
2nd Wrestleback (16 Man)
144
02/02
L
DEC 5-3 SV
C. Dufault
Conestoga
Ron Severson Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
144
02/02
W
F 7-0 2:33
O. Wilkinson
Lincoln Northwest
Ron Severson Invitational
Round 1 (16 Man)
144
02/02
W
F 2-0 0:46
T. Meier
West Point-Beemer
Elkhorn North @ West Point-Beemer
Round 1
144
01/27
W
DEC 7-2
C. Faue
Blair
2024 EMC Individual Tournament
Placement Matches
144
01/27
W
F 5-0 1:47
C. Nowaczyk
Elkhorn
2024 EMC Individual Tournament
Round 5
144
01/27
L
F 2-0 0:45
T. Greve
Waverly
2024 EMC Individual Tournament
Round 3
144
01/27
W
F 2-0 0:57
B. Chavez
Lincoln Standing Bear
2024 EMC Individual Tournament
Round 2
144
01/20
L
F 4-6 3:45
M. Salat
Omaha Bryan
Burke Varsity Invite - 2024
Placement Matches
144
01/20
L
F 4-0 1:27
T. Greve
Waverly
Burke Varsity Invite - 2024
Round 4
144
01/20
W
F 8-0 4:37
A. Madut
Omaha North
Burke Varsity Invite - 2024
Round 3
144
01/20
L
DEC 5-4
S. Raymond
St. Albert Catholic
Burke Varsity Invite - 2024
Round 2
144
01/20
W
F 16-2 5:20
O. Johnson
Omaha South
Burke Varsity Invite - 2024
Round 1
144
01/12
W
F 5-1 2:50
C. Nowaczyk
Elkhorn
Elkhorn North @ Elkhorn
Round 1
144
01/05
W
TF 17-0 2:42
O. Wilkinson
Lincoln Northwest
EMC Dual Tournament 2024
Cross Bracket (8 Team)
144
01/05
L
F 2-0 3:03
B. Ochsner
Hastings
EMC Dual Tournament 2024
Round 1 (8 Team)
144
01/05
W
F 5-0 1:31
G. Appleby
Elkhorn
EMC Dual Tournament 2024
Round 2 (8 Team)
144
01/05
W
MD 16-8
C. Faue
Blair
EMC Dual Tournament 2024
Round 3 (8 Team)
144
01/05
W
F 9-2 5:43
T. Magness
Creighton Prep
Creighton Prep @ Elkhorn North
Round 1
144
12/22
W
DEC 4-1
G. Watterson
Papillion-La Vista
45th Annual Tom Dineen Invitational
Placement Matches (16 Man)
144
12/22
W
MD 10-1
B. Parr
Papillion-La Vista
45th Annual Tom Dineen Invitational
4th Wrestleback (16 Man)
144
12/22
L
F 5-5 5:54
J. Schaffer
Lincoln Southeast
45th Annual Tom Dineen Invitational
Semis & 3rd WB (16 Man)
144
12/22
W
DEC 6-3
T. Magness
Creighton Prep
45th Annual Tom Dineen Invitational
Quarters & 1st WB (16 Man)
144
12/22
W
F 6-2 2:35
Z. Ruffcorn
Gretna East
45th Annual Tom Dineen Invitational
Round 1 (16 Man)
144
12/16
W
DEC 5-1
H. Sykes
Raymond Central
Platteview Boys Invite 2023
Placements (16 Man)
144
12/16
W
M FOR 0-0
G. Friesen
High Plains Community
Platteview Boys Invite 2023
Round 5
144
12/16
L
DEC 6-0
M. Hagemann
Elkhorn Valley
Platteview Boys Invite 2023
Round 4
144
12/15
W
DEC 2-0
H. Sykes
Raymond Central
Platteview Boys Invite 2023
Round 2
144
12/15
W
DEC 7-4
L. Larsen
Gretna
Elkhorn North @ Gretna
Round 1
144
12/08
L
DEC 11-8
O. Henkel
Yutan
Elkhorn North @ Yutan
Round 1
144
12/08
W
F 2-0 0:39
S. Vallente
Mount Michael Benedictine
Elkhorn North vs. Mount Michael Benedictine
Round 1
144
12/01
W
F 4-1 2:43
B. Weddle
Nebraska City
Nebraska City @ Elkhorn North
Round 1
144
Related Content
May 24, 2022
2024-2025 Early NCAA Lineup Looks
May 17, 2024
Greatest Pins
May 2, 2024
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024