Mar 23-Dec 31 · Resumes Sunday at 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Kieran McCue
Results
High School Results
High School
High School
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/10
L
F 3-2 1:36
W. Wojcik
Big Foot/Williams Bay
WIAA D2 Reg DII @ Clinton
Placement (16 Man)
175
02/10
W
MD 17-6
M. Burgess
Pius XI Catholic
WIAA D2 Reg DII @ Clinton
Semis & 3rd WB (16 Man)
175
02/10
W
F 2-0 0:41
N. Buckley
Turner
WIAA D2 Reg DII @ Clinton
2nd Wrestleback (16 Man)
175
02/10
L
F 4-1 1:35
J. Kayon
Shoreland Lutheran
WIAA D2 Reg DII @ Clinton
Quarters & 1st WB (16 Man)
175
02/10
W
F 3-2 1:58
G. McEvoy
Martin Luther
WIAA D2 Reg DII @ Clinton
Round 1 (16 Man)
175
02/03
L
F 2-0 1:33
K. Ramos
Monroe
Rock Valley Conference Tournament
Placement (12 Man)
175
02/03
L
F 5-1 3:20
J. Barajas
Whitewater
Rock Valley Conference Tournament
Cons Semis & 7th (12 Man)
175
02/03
W
DEC 12-8
Z. Troeger
Edgerton
Rock Valley Conference Tournament
Semis & Cons. Round 2 (12 Man)
175
02/03
L
MD 17-4
W. Wojcik
Big Foot/Williams Bay
Rock Valley Conference Tournament
Quarters (12 Man)
175
01/31
W
F 2-0 0:28
L. Chukwuelue
St. John`s NW Ac./Chest./Un. Lake
Evansville Triangular - Edgerton & St. John`s NW Ac
Round 1
175
01/31
L
F 3-2 1:22
C. Davis
Edgerton
Evansville Triangular - Edgerton & St. John`s NW Ac
Round 1
175
01/30
W
DEC 11-4
A. Wessels
Evansville
Evansville Triangular - Edgerton & St. John`s NW Ac
Round 1
175
01/27
L
DEC 12-5
B. Nichols
Delavan-Darien
Delavan-Darien @ East Troy
Round 1
175
01/20
W
F 6-2 1:39
O. Clark
Janesville Craig
TKO - Terry Kramer Open
Round 5: All other places
175
01/20
W
F 4-1 1:37
I. Touray
Madison La Follette
TKO - Terry Kramer Open
Round 4: Other Matches
175
01/20
L
F 3-2 1:32
D. Torres
Waterford
TKO - Terry Kramer Open
Round 3
175
01/20
L
DEC 8-5
L. Gontscharow
Kenosha Tremper
TKO - Terry Kramer Open
Round 2
175
01/20
L
F 6-2 2:00
T. Crist
Darlington
TKO - Terry Kramer Open
Round 1
175
01/17
L
DEC 9-7 SV
J. Ebel
Jefferson
East Troy @ Jefferson
Round 1
175
12/28
L
F 3-3 1:52
B. Breunig
Sauk Prairie/Wis. Heights
Northern Exposure
Finals (2 Team)
175
12/28
W
DEC 8-5
A. Lysaght
Grizzlies
Northern Exposure
Finals (2 Team)
175
12/28
L
F 2-0 1:17
G. Stockwell
Wausau East
Northern Exposure
Finals (2 Team)
175
12/28
L
DEC 13-11
A. Doyen
Crivitz/Wausaukee
Northern Exposure
Finals (2 Team)
175
12/28
L
F 5-0 1:13
D. Caylor
Oconto
Northern Exposure
Finals (2 Team)
175
12/28
L
F 2-0 0:38
J. Olson
Merrill
Northern Exposure
Finals (2 Team)
175
12/21
L
F 2-0 1:30
W. Doyle
New Berlin West/Eisen.
Whitewater/New Berlin Triple Dual
Round 1
175
12/20
L
DEC 7-4
J. Barajas
Whitewater
Whitewater/New Berlin Tri Dual
Round 1
175
12/13
L
F 0-0 1:25
T. Udelhoven
Belleville/Mont./New Gl.
Sugar River/East Troy Tri
Round 1
175
12/13
W
TF 16-0 3:17
C. Ramirez
Turner
Sugar River/East Troy Tri
Round 1
175
12/09
L
F 9-6 4:25
K. Sitzman
Kiel
Battle on the Bay
Placement (32 Man)
175
12/09
L
F 2-0 1:48
Z. Bartels
Oshkosh West
Battle on the Bay
Semis & 3rd WB (32 Man)
175
12/09
L
F 2-0 0:44
B. Lambrecht
Mishicot
Battle on the Bay
Champ Round 3 & 2nd WB (32 Man)
175
12/09
W
DEC 13-6
E. Sitzman
Kiel
Battle on the Bay
Champ Round 2 & 1st WB (32 Man)
175
12/09
L
F 9-0 3:04
A. Piotraschke
Winneconne
Battle on the Bay
Champ Round 1 (32 Man)
175
12/02
L
F 10-1 2:18
J. Avery
Prairie du Chien
Howard Manley Duals
Round 3 (6 Team)
175
12/02
L
F 2-0
K. Vaughn
Kenosha Indian Trail
Howard Manley Duals
Finals (2 Team)
175
12/02
W
F 2-0 1:06
J. Collins
Clinton
Howard Manley Duals
Round 4 (6 Team)
175
12/02
L
F 9-2 4:30
A. Schulist
Mukwonago
Howard Manley Duals
Round 2 (6 Team)
175
12/02
W
F 0-0
D. Strobbe
Oak Creek
Howard Manley Duals
Round 5 (6 Team)
175
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/04
L
DEC 10-6
J. Barajas
Whitewater
2023 Rock Valley Conference Tournament
Placement Matches (8 Man)
170
02/04
L
F 2-0 1:25
W. Wojcik
---
2023 Rock Valley Conference Tournament
2nd Wrestleback (8 Man)
170
02/04
W
F 2-2 0:48
k. miller
---
2023 Rock Valley Conference Tournament
Semis & 1st WB (8 Man)
170
02/04
L
F 2-0 0:26
C. Braunschweig
Evansville
2023 Rock Valley Conference Tournament
Quarterfinals (8 Man)
170
02/04
W
DEC 10-5
G. Brusk
Jefferson
2023 Rock Valley Conference Tournament
Prelims Round 1
170
01/21
L
F 0-2 1:21
S. Kosky
Sun Prairie
TKO - Terry Kramer Open
Round 5: All other places
170
01/21
L
F 2-0 0:44
T. Burdick
Janesville Craig
TKO - Terry Kramer Open
Round 4: Other Matches
170
01/21
W
MD 16-5
B. Kabara
Sussex Hamilton
TKO - Terry Kramer Open
Round 3
170
01/21
L
F 2-0 0:21
B. Allison
Edgerton
TKO - Terry Kramer Open
Round 2
170
01/21
L
F 13-5 3:03
T. Crist
Darlington
TKO - Terry Kramer Open
Round 1
170
01/14
L
F 6-3 4:24
K. Huffman
Turner
RVC Duals
Round 1
182
01/13
W
DEF 6-0 1:11
B. Engelkens
Evansville
RVC Duals
Round 1
182
01/07
L
F 2-0 1:23
E. Stengel
Edgerton
Edgerton @ East Troy
Round 1
182
12/28
L
F 7-2 0:49
B. Ball
Merrill
Northern Exposure
Round 3 (8 Team)
170
12/28
L
F 5-2 1:49
L. Mead
Marquette HS
Northern Exposure
Round 6 (8 Team)
170
12/28
L
F 1-4 2:40
K. O`Donnell
Rosholt
Northern Exposure
Round 5 (8 Team)
170
12/28
L
F 2-0 0:24
K. Gagne
Escanaba HS
Northern Exposure
Finals (2 Team)
170
12/28
W
F 2-3 2:59
B. Klingforth
Grizzlies
Northern Exposure
Round 2 (8 Team)
170
12/28
L
F 6-1 2:37
T. Morse
Wisconsin Dells
Northern Exposure
Round 7 (8 Team)
170
12/28
L
F 4-1 3:58
G. Vitense
Beaver Dam/Wayland Ac.
Northern Exposure
Round 1 (8 Team)
170
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021