Mar 23-Dec 31, 3:00 PM UTC
FloWrestling Radio Live
Tomorrow · 3:00 PM UTC
CA Assoc Duals
May 18-19, 12:00 PM UTC
Frank E. Rader Southeast Regional Champs
May 18, 1:00 PM UTC
New Jersey Freestyle State Championship
May 18-19, 1:00 PM UTC
Central Regional Championships
May 18, 4:00 PM UTC
2024 PNL Duals at Werner Park
May 25-27, 12:00 PM UTC
NHSCA National Duals
May 25, 3:00 PM UTC
Heroes Conquest
May 25-26, 4:00 PM UTC
Canadian U23 Champs & World Team
May 31-Jun 2 · Resumes Friday at 11:56 AM UTC
CAUSA FS/GR State
May 31-Jun 2, 2:00 PM UTC
U23 Nationals and U20 World Team Trials
May 31-Jun 2, 11:00 PM UTC
Southern Plains Regional Championships
Jun 1-2, 12:00 PM UTC
Spartan Nationals
Jun 1, 12:00 PM UTC
TESTING TOURNAMENT
Jun 6-9, 8:30 AM UTC
Ranking Series #2
Schedule
Schedule
FloWrestling Logo
FloWrestling Logo
Watch
Search
Log In
SIGN UP
Schedule
Search
SIGN UP
Watch
News
Schedule
Brackets
Rankings
Athletes
Results
Favorite
Jaret Peterson
Results
Videos
High School Results
High School
High School
International
Youth
Other
Season
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2015-2016
2013-2014
Team Name
Chase Co
Chase Co.
Chase County
Chase County
Chase County Wrestling Club
NE
Nebraska Red
2023-2024
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
05/05
W
TF 10-0 1:22
H. Oliver
GI Grapplers
NEUSA Freestyle/Greco State
Round 7
215
05/05
W
Replay
TF 25-15 4:56
B. Jr.
NOAC
NEUSA Freestyle/Greco State
Round 6
215
05/05
L
Replay
TF 14-4 3:22
M. Villwok
MWC Wrestling Academy
NEUSA Freestyle/Greco State
Round 5
215
04/07
L
Replay
DEC 6-4
C. Raines
NY
2024 NHSCA High School Nationals
3rd Place
195 lbs
04/06
W
Replay
MD 8-0
M. Mauck
OR
2024 NHSCA High School Nationals
Consi-Semis
195 lbs
04/06
W
Replay
MD 9-0
K. Wright
NJ
2024 NHSCA High School Nationals
Consi of 4
195 lbs
04/06
W
Replay
DEC 5-0
M. Toppan
MA
2024 NHSCA High School Nationals
Consi of 8 #2
195 lbs
04/06
L
Replay
F 10-3 5:17
I. Sheeren
TX
2024 NHSCA High School Nationals
Quarter-Finals
195 lbs
04/05
W
Replay
DEC 5-0
A. Hoy
MD
2024 NHSCA High School Nationals
Round of 16
195 lbs
04/05
W
Replay
F 2-0 0:52
H. Blackwell
NC
2024 NHSCA High School Nationals
Round of 32
195 lbs
04/05
W
Replay
F 2-0 1:31
P. Baer
SC
2024 NHSCA High School Nationals
Round of 64
195 lbs
02/11
W
DEC 3-1
C. Wells
Broken Bow
NSAA Class C District 4
Placements
215
02/10
W
F 2-0 0:41
J. Ramirez-Aguilar
Gibbon
NSAA Class C District 4
Semis and WB3
215
02/10
W
F 8-3 1:33
J. Copley
Kearney Catholic
NSAA Class C District 4
Quarters and WB1
215
02/01
W
F 10-3 3:15
T. Miller
Hemingford
WTC/SPVA/MAC/PAC 2024
Finals
215
02/01
W
F 20-7 4:25
L. Dodson
NP St Pats
WTC/SPVA/MAC/PAC 2024
16 Semis
215
02/01
W
F 10-4 1:46
E. Sacco
Bridgeport
WTC/SPVA/MAC/PAC 2024
Quarters
215
01/26
W
F 14-5 2:52
K. Allen
Sandhills Valley
Medicine Valley Invitational
Round 6
215
01/26
W
F 5-0 0:51
J. Medina
Chase County
Medicine Valley Invitational
Round 4
215
01/26
W
F 8-3 1:26
K. Schaffert
Southwest
Medicine Valley Invitational
Round 2
215
01/21
W
DEC 3-2
S. Boyle
Scottsbluff
Chadron Invitational 2024
Round 5
215
01/20
W
DEC 7-0
W. Eilers
Mead
Chadron Invitational 2024
Round 4
215
01/20
W
F 10-3 2:50
L. wolf
Little Wound
Chadron Invitational 2024
Round 2
215
01/20
W
F 8-3 1:57
T. Taylor
Valentine
Chadron Invitational 2024
Round 1
215
01/19
W
MD 11-2
W. Eilers
Mead
Chadron Duals 2024
Round 2 (3 Team)
215
01/18
W
F 14-4 1:10
T. Burke
Cambridge
Hitchcock County Duals
Round 2 (4 Team)
215
01/14
W
F 11-3 2:45
M. Ide
Cozad
Chase County Invitational 2024
Round 5
215
01/13
W
F 10-4 1:27
K. Florom
Paxton
Chase County Invitational 2024
Round 4
215
01/13
W
F 19-6 2:35
G. Vogl
Ogallala
Chase County Invitational 2024
Round 2
215
01/06
W
DEC 1-0
C. Peters
Mitchell
Ogallala Duals 2024
Round 1 (8 Team)
215
01/06
W
DEC 8-5
C. Bryner
Sutherland
Ogallala Duals 2024
Placement Round 6 (8 Team)
215
01/06
W
F 2-0 1:07
J. Carr
Limon
Ogallala Duals 2024
Mixed Round 7 (8 Team)
215
01/06
W
F 8-3 1:30
G. Vogl
Ogallala
Ogallala Duals 2024
Placement Round 5 (8 Team)
215
01/06
W
F 16-3 2:57
M. Cabbage
Sidney
Ogallala Duals 2024
Round 2 (8 Team)
215
12/02
W
DEC 3-2 UTB
C. Wells
Broken Bow
Broken Bow Invite 2023
Placements
215
12/02
W
DEC 7-2
C. Peters
Mitchell
Broken Bow Invite 2023
Semis
215
12/02
W
F 7-1 3:45
T. Berndt
Gordon-Rushville
Broken Bow Invite 2023
Round 2
215
12/01
W
F 14-5 2:50
C. Katen
Bridgeport
Garden County Triangular
Round 2 (3 Team)
215
2022-2023
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/19
L
Replay
DEC 3-2
C. Wells
Broken Bow
2023 NSAA State Championships
Boys Championship Finals
C220
02/18
W
Replay
DEC 5-0
T. Tramp
Crofton/Bloomfield
2023 NSAA State Championships
Friday Night Semis
C220
02/17
W
Replay
F 5-0 3:07
C. Hedges
Archbishop Bergan
2023 NSAA State Championships
Thu Ses 1&2 Round 2 (16 Man)
C220
02/17
W
Replay
TF 15-0 5:01
R. Lavene
Central City
2023 NSAA State Championships
Thu Ses 1&2 Round 1 (16 Man)
C220
02/11
W
DEC 3-2 UTB
C. Wells
Broken Bow
NSAA Class C District 4
Placements
220
02/11
W
DEC 8-1
C. Meyer
---
NSAA Class C District 4
Semis and WB3
220
02/11
W
F 2-1 1:59
J. Jenkins
Mitchell
NSAA Class C District 4
Quarters and WB1
220
01/27
W
DEC 3-1
L. Pawloski
Pleasanton
Medicine Valley Invitational
Round 6
220
01/27
W
F 16-3 2:32
C. Lopez
Sedgwick County/Fleming
Medicine Valley Invitational
Round 4
220
01/26
W
DEC 3-1
K. Shuler
Hitchcock County
Hitchcock County Duals
Round 2 (3 Team)
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/22
W
F 17-4 5:13
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Invite 2023
Round 5
220
01/21
W
F 14-1 3:14
J. Jenkins
Mitchell
Chadron Invite 2023
Round 4
220
01/21
W
F 16-3 1:52
C. Timian
Mead
Chadron Invite 2023
Round 2
220
01/20
W
F 6-2 1:09
C. Timian
Mead
Chadron Duals 2023
Cross Bracket (8 Team)
220
01/20
W
F 10-0 2:54
J. Jenkins
Mitchell
Chadron Duals 2023
Round 2 (8 Team)
220
01/20
W
F 2-0 1:09
T. Jenkins
Scottsbluff
Chadron Duals 2023
Round 1 (8 Team)
220
01/20
W
F 5-0 1:00
D. Dye
Chadron
Chadron Duals 2023
Round 3 (8 Team)
285
01/14
W
F 12-2 4:24
P. Wells
Yuma
Chase County Invitational 2023
Round 5
220
01/14
W
F 17-5 2:33
L. Salas
Southwest
Chase County Invitational 2023
Round 4
220
01/14
W
F 10-4 1:13
C. Lashley
Wray
Chase County Invitational 2023
Round 2
220
01/14
W
F 2-0 0:37
J. Jay
Minatare
Chase County Invitational 2023
Round 1
220
01/14
W
F 6-2 3:26
R. French
Morrill
Morrill @ Chase County
Round 1
285
01/07
W
F 6-2 1:36
D. Davis
Limon
Ogallala Dual Tournament 2023
Round 2 (3 Team)
220
01/07
W
DEC 3-2 TB1
I. Welch
Mullen
Ogallala Dual Tournament 2023
Round 1 (3 Team)
285
01/07
W
F 7-0 5:06
L. Hanes
Sidney
Ogallala Dual Tournament 2023
Round 2 (3 Team)
285
01/07
W
F 6-2 0:58
W. Pieper
Mitchell
Ogallala Dual Tournament 2023
Round 1 (3 Team)
220
12/17
W
F 7-0 3:18
C. Ruano
Cozad
Sidney/Bridgeport Invite 2022
Placement Matches (16 Man)
220
12/17
W
F 12-3 2:26
L. Davis
Cheyenne East
Sidney/Bridgeport Invite 2022
Round 4
220
12/17
W
F 15-5 2:22
I. Clay
Cheyenne East
Sidney/Bridgeport Invite 2022
Quarterfinals (8 Man)
220
2021-2022
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
04/09
W
Replay
F 2-0 0:55
Q. Fuller
Iowa Black
2022 AAU Fresh-Soph National Duals
Placement Matches (8 Team)
285
04/09
W
Replay
F 0-0 0:18
P. Bode
South Dakota Frenzy
2022 AAU Fresh-Soph National Duals
Round 2 (4 Team)
285
04/09
W
Replay
F 2-0 1:21
S. Shurette
Team Tennessee Blue
2022 AAU Fresh-Soph National Duals
Round 3 (8 Team)
285
04/09
L
Replay
DEC 5-1
G. Fey
South Dakota Rage
2022 AAU Fresh-Soph National Duals
Round 1 (8 Team)
285
04/09
W
Replay
MD 13-0
G. Jorgensen
Iowa Gold
2022 AAU Fresh-Soph National Duals
Cross Bracket (8 Team)
285
04/09
W
Replay
F 2-0 1:43
C. Green
Wyoming Gold
2022 AAU Fresh-Soph National Duals
Round 2 (8 Team)
285
04/09
W
Replay
MD 13-0
Q. Fuller
Iowa Black
2022 AAU Fresh-Soph National Duals
Round 3 (4 Team)
285
02/19
W
Replay
DEC 3-2
K. Thompson
Battle Creek
2022 NSAA State Championships
Boys 3rd and 5th Place
C220
02/19
W
Replay
DEC 8-5
I. Wilcox
Norfolk Catholic
2022 NSAA State Championships
Saturday Session 6 (16 Man)
C220
02/19
L
Replay
F 2-0 0:54
L. Booth
Logan View
2022 NSAA State Championships
Fri Ses 5 (16 Man)
C220
02/17
W
Replay
F 4-1 3:08
C. Hedges
Archbishop Bergan
2022 NSAA State Championships
Thu Ses 1&2 Round 2 (16 Man)
C220
02/17
W
Replay
DEC 12-5
E. Buchli
Milford
2022 NSAA State Championships
Thu Ses 1&2 Round 1 (16 Man)
C220
02/12
W
F 4-0 3:54
T. Warner
---
NSAA Class C District 4
Placements
220
02/12
W
F 2-0 1:08
L. Major
Valentine
NSAA Class C District 4
Semis and WB3
220
02/11
W
F 2-0 1:03
J. Jenkins
Mitchell
NSAA Class C District 4
Quarters and WB1
220
02/11
W
F 2-0 1:24
N. Shabram
O`Neill
NSAA Class C District 4
Round 1
220
02/03
L
DEC 9-3
G. White
---
WTC/SPVA /MAC/PAC 2022
Finals
220
02/03
W
F 2-0 1:32
L. Nichols
---
WTC/SPVA /MAC/PAC 2022
8 semis WB
220
02/03
W
F 6-2 1:13
I. Dunn
Perkins Co.
WTC/SPVA /MAC/PAC 2022
Qtrs
220
01/28
W
DEC 4-2
G. White
---
Medicine Valley Invite 2022
Finals
220
01/28
W
F 2-1 3:56
C. Hardy
Southwest
Medicine Valley Invite 2022
Rnd 3
220
01/28
W
F 14-2 2:37
C. Hamilton
Wauneta-Palisade
Medicine Valley Invite 2022
Qtrs
220
01/22
W
F 7-0 3:39
A. Meyer
Perkins County
Chadron Invite 2022
1st & 3rd (16 Man)
220
01/22
W
F 5-0 1:27
L. Major
Valentine
Chadron Invite 2022
Semis & 3rd WB (16 Man)
220
01/20
W
F 2-0 1:02
T. Hubl
Hitchcock County
Hitchcock County Duals 2022
---
285
01/15
W
DEC 7-2
A. Meyer
Perkins County
Chase County Invitational 2022
Round 5
220
01/15
W
F 16-6 1:36
C. Hamilton
Wauneta-Palisade
Chase County Invitational 2022
Round 3
220
01/15
W
F 10-4 1:33
I. Dunn
Perkins County
Chase County Invitational 2022
Round 1
220
01/14
W
F 9-2 0:33
C. Hamilton
Wauneta-Palisade
Chase County Quad 2022
Round 3 (4 Team)
285
01/09
W
DEC 2-0
A. Meyer
Perkins County
Garden Co. Invite 2022
Finals
220
01/08
W
DEC 3-1
G. Anderson
Hyannis
Garden Co. Invite 2022
Round 4
220
01/08
W
F 2-0 1:44
Z. Tarin
Chase County
Garden Co. Invite 2022
Round2
220
01/08
W
F 4-1 0:52
I. Dunn
Perkins County
Garden Co. Invite 2022
Round 1
220
12/18
L
DEC 3-2
C. Schwartzkopf
Gering
Bridgeport-Sidney Invite 2021
Place matches
220
12/18
W
F 2-0 0:11
M. Stoneking
Burns/Pine Bluffs
Bridgeport-Sidney Invite 2021
Semis
220
12/18
W
F 7-0 1:25
B. Cape
Gering
Bridgeport-Sidney Invite 2021
Qtrs
220
12/18
W
F 8-2 1:16
D. Ward
Cheyenne East
Bridgeport-Sidney Invite 2021
Round 1
220
12/11
W
DEC 3-0
A. Hawkins
---
Southern Valley Invitational 2021
Round #5
220
12/11
L
DEC 6-2
K. Shuler
Hitchcock County
Southern Valley Invitational 2021
Round #4
220
12/10
W
MD 11-2
A. Bearley
Atwood-Rawlins Co
Southern Valley Invitational 2021
Round #3
220
12/10
W
F 7-1 0:58
K. Schoff
Loomis-Bertrand
Southern Valley Invitational 2021
Round #2
220
12/10
W
MD 9-1
C. Finley
Atwood-Rawlins Co
Southern Valley Invitational 2021
Round #1
220
12/04
W
DEC 3-1 SV
K. Anderson
Broken Bow
Broken Bow Invite
Placements
220
12/04
W
F 7-2 3:47
T. Warner
---
Broken Bow Invite
Semis
220
12/04
W
FOR 0-0
K. Huntley
Cambridge
Hi-Line Invite
finals
285
12/04
W
F 0-0 2:59
A. Meyer
Perkins County
Hi-Line Invite
Consi Semis
285
12/04
W
F 4-2 1:40
B. Hall
SEM
Hi-Line Invite
round 4
285
12/03
W
F 2-0 0:09
T. Ohrman
Dundy County-Stratton
Hi-Line Invite
Round 3
285
12/03
L
F 5-9 3:17
D. Carlson
Overton
Hi-Line Invite
Round 2
285
2020-2021
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
02/20
L
F 0-0 2:15
N. Scheer
St Paul
2021 NSAA State Championships
Semis & 3rd WB (16 Man)
C220
02/20
W
DEC 7-3
J. Ames
Lutheran High Northeast
2021 NSAA State Championships
2nd Wrestleback (16 Man)
C220
02/20
W
FOR 0-0
I. Bittner
Humboldt-Table Rock-Steinauer
2021 NSAA State Championships
1st Wrestleback
C220
02/20
L
F 4-0 3:34
C. Mundt
NE Christian
2021 NSAA State Championships
Round 1 (16 Man)
C220
02/13
L
F 3-0 2:02
A. Flessner
Ord
NSAA Class C District 4
Placements
220
02/13
W
F 5-1 2:33
T. Ruzicka
Ravenna
NSAA Class C District 4
Consi Semis
220
02/13
L
DEC 5-1
D. Bogard
Amherst
NSAA Class C District 4
Semis and WB3
220
02/13
W
F 5-0 1:40
J. Sucha
Kearney Catholic
NSAA Class C District 4
Quarters and WB1
220
02/06
L
F 2-0 1:53
N. Coley
---
NSAA Class C Sub-District 4A
Placements
220
02/06
W
F 12-2 5:58
T. Ruzicka
Ravenna
NSAA Class C Sub-District 4A
Round 2 (Semis and WB1)
220
02/06
W
F 2-0 0:33
N. Shabram
O`Neill
NSAA Class C Sub-District 4A
Round 1 (Quarters)
220
01/29
W
DEC 8-7
C. Hardy
Southwest
Medicine Valley Invite 2021
Finals
220
01/29
W
F 8-0 1:41
C. Hamilton
Wauneta-Palisade
Medicine Valley Invite 2021
Rnd 3
220
01/29
W
F 20-7 2:00
W. Bartlett
Southern Valley
Medicine Valley Invite 2021
Qtrs
220
01/22
W
F 2-0 1:09
R. French
---
Hemingford Bobcat 2021
Finals
285
01/22
W
F 12-2 1:00
B. McGowan
Hemingford
Hemingford Bobcat 2021
Con Semis
285
01/22
W
F 2-0 1:05
M. Rotherham
Bayard
Hemingford Bobcat 2021
Semis
285
01/22
W
F 2-0 0:29
B. Jefferis
Ainsworth
Hemingford Bobcat 2021
Round 1
285
01/21
W
DEC 8-5
J. Grindle
Cambridge
Hitchcock County Duals 2021
Round 2 (4 Team)
220
01/21
W
F 5-0 1:58
K. Gaston
Hitchcock County
Hitchcock County Duals 2021
Round 1 (4 Team)
220
01/16
L
DEC 4-3
B. Knoles
Perkins County
Chase County Invitational 2021
Placement Matches (16 Man)
220
01/16
W
F 2-0 1:26
C. Hamilton
Wauneta-Palisade
Chase County Invitational 2021
Semis & 3rd WB (16 Man)
220
01/14
L
DEC 1-0
B. Knoles
Perkins Co
SPVA Conference 2021
Finals
220
01/14
W
F 7-0 5:20
L. Nichols
---
SPVA Conference 2021
Round 2
220
01/14
W
F 10-0 2:39
A. Staman
Bridgeport
SPVA Conference 2021
Round 1
220
01/09
W
DEC 1-0
G. Anderson
---
Garden County Invite
Round 6
220
01/09
W
F 2-0 0:41
K. Gaston
Hitchcock County
Garden County Invite
Round 5
220
01/09
L
MD 10-1
N. Coley
---
Garden County Invite
Round 4
220
01/09
W
F 4-1 1:58
D. Wiggins
Leyton
Garden County Invite
Round 2
220
12/11
W
F 5-0 1:24
B. Fischer
Red Cloud-Blue Hill
Southern Valley Invitational 2020
Round #5
220
12/11
W
F 6-2 0:55
A. Henderson
Medicine Valley
Southern Valley Invitational 2020
Round #4
220
12/11
W
F 2-0 0:25
R. Miller
South Central Unified
Southern Valley Invitational 2020
Round #3
220
12/11
W
F 8-0 5:28
A. Graf
Alma
Southern Valley Invitational 2020
Round #2
220
12/11
W
F 2-0 0:19
C. Hamilton
Wauneta-Palisade
Southern Valley Invitational 2020
Round #1
220
12/05
L
DEC 1-0
N. Coley
---
Broken Bow Invite
Placements
220
12/05
W
DEC 5-3
R. Thomsen
---
Broken Bow Invite
Consi Semis
220
12/05
L
F 3-0 3:44
K. Anderson
Broken Bow
Broken Bow Invite
Semis
220
12/05
W
F 2-0 1:05
G. Grove
Southern Valley
Broken Bow Invite
Round 2
220
12/05
L
F 2-0 1:58
L. Howitt
Maxwell
Hi-Line Invite
finals
220
12/05
W
DEC 3-2
B. Knoles
Perkins County
Hi-Line Invite
round 4
220
12/04
W
F 2-1 3:22
J. Grindle
Cambridge
Hi-Line Invite
Round 2
220
12/03
W
MD 11-0
A. Stamen
Bridgeport
Garden County Triangular
Round 2 (3 Team)
220
12/03
W
DEC 6-5
C. Stanczyk
Garden County
Garden County Triangular
Round 1 (3 Team)
220
2015-2016
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/19
W
DEC 4-2 SV
A. Lyman
Norris Wrestling Club
NEUSA State - 2016
Round 7
112
03/19
L
DEC 5-0
m. collingham
---
NEUSA State - 2016
Round 6
112
03/19
L
DEC 3-0
T. Beavers
Wahoo Warriors
NEUSA State - 2016
Round 5
112
03/19
W
DEC 7-0
T. Johnson
---
NEUSA State - 2016
Round 3
112
03/19
W
F 3-0 0:58
B. Woodward
Broken Bow Wrestling Club
NEUSA State - 2016
Round 2
112
2013-2014
DATE
W/L
REPLAY
RESULT
OPPONENT
OPP. TEAM
EVENT
RND.
WT.
03/02
W
DEC 8-4
B. Melton
---
Nebraska USA District 2 State Qualifier
Round 3 (Best of 3)
75+
03/02
W
DEC 12-9
B. Melton
---
Nebraska USA District 2 State Qualifier
Round 2 (Best of 3)
75+
03/02
L
F 4-4 1:48
B. Melton
---
Nebraska USA District 2 State Qualifier
Round 1 (Best of 3)
75+
Related Content
2004 Women's Freestyle Athens Olympic Games
May 14, 2024
David Taylor Oklahoma State Press Conference
May 10, 2024
RMN Events
Nov 18, 2020
FloWrestling Radio Live
May 12, 2021
Women's Weekly
Dec 2, 2021